Наукові конференції та семінари

 

28 листопада 2017 року відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розвитку біологічних наук» з міжнародною участю.  Конференція була спрямована на обговорення, обмін інформацією та досвідом з актуальних проблем у галузі біологічної науки та методики її навчання у загальноосвітніх і вищих навчальних закладах.

9 грудня 2016 року на кафедрі біології та медичної фізіології був проведений спільний науково-практичний семінар «Екологічне виховання студентської молоді» спільно з Обласним відділом охорони природи.

25 листопада 2015 року відбулася I Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Теоретичні та прикладні аспекти розвитку біологічних наук», присвячена 75-річчю РДГУ. Окремі секції було присвячено біолого-екологічним аспектам охорони біорізноманіття, радіологічним дослідженням у галузі біології, методиці навчання біології та екології в школі і ВНЗ, стану і перспективам розвитку біоетики в Україні. У конференції взяли участь понад 90 учасників з 36 навчальних закладів та наукових установ України та зарубіжжя.

Кафедра систематично проводить наукові семінари з теми «Біолого-екологічні аспекти охорони біорізноманіття», під час яких обговорюють актуальні проблеми вивчення та охорони біологічного різноманіття.