Навчальні лабораторії

 

На кафедрі функціонують такі навчальні лабораторії та спеціалізовані кабінети: 1) лабораторія прикладної ентомології; 2) лабораторія анатомії та фізіології людини і тварин; 3) практикум цитології і гістології; 4) кабінет ботаніки та фізіології рослин; 5) зоологічний музей та зоологічний практикум; 6) кабінет основ медичних знань; 7) лабораторія методики навчання біології; 8) навчально-науковий реабілітаційний центр. На їхній базі проводять заняття, консультації та організовують науково-дослідницьку роботу студентів.

 

У лабораторії прикладної ентомології (керівник – доц. Гусаковська Т. М.) проводять заняття на 3 та 6 курсах з таких дисциплін: «Основи ентомології», «Медична та ветеринарна ентомологія з основами санітарії», а також науково-дослідницьку роботу із зоології та ентомології. 

 

Лабораторія прикладної ентомології. (гурт. № 7, каб. 221)

 

Ентомологія 1

 

 

У лабораторії анатомії та фізіології людини і тварин (керівник – проф. Марциновський В. П.) проводять заняття на 1–5 курсах з таких дисциплін: «Анатомія людини», «Фізіологія людини і тварин», «Антропологія», «Фізіологія сенсорних систем», «Анатомія та еволюція центральної нервової системи», «Анатомія загальна та вікова». На базі лабораторії студенти працюють з мікроскопами та мікропрепаратами, моделями та муляжами, таблицями та схемами, виконують курсові та кваліфікаційні роботи.

 

 

Лабораторія анатомії  та фізіології людини і тварин (гурт.№7, каб. 224)

Анатомія  1

 

У 2015 році створено лабораторію методики навчання біології (керівник – проф. Грицай Н. Б.), на базі якої організовано науково-дослідницьку роботу студентів з методики навчання біології. У лабораторії проводять заняття з дисциплін «Шкільний курс біології», «Методика викладання біології», «Інноваційні технології в біології», «Методика викладання біології у вищих навчальних закладах», роботу «методичної майстерні».  

 

Лабораторія методики навчання біології (гурт.  7, каб. 227)

IMG_7527

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У 2014 році було відкрито практикум цитології і гістології під керівництвом проф. Шевціва М. В. У цій лабораторії проводять заняття на 1–3 курсах з таких дисциплін: «Загальна цитологія», «Гістологія», «Вірусологія», «Мікробіологія», «Мікологія з основами екології», «Зоопсихологія з основами етології».

 

Практикум цитології і гістології (гурт. №7, каб. 228)