Підготовка кадрів, випускники

 

27  грудня 2018 року викладач Толочик І.Л. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук зі спеціальності 03.00.16 – екологія з теми: «Екологічний стан річки Стир в умовах антропогенного навантаження у межах Рівненської області» (науковий керівник Мельник В.Й., доцент кафедри біології, онкології та медичної фізіології РДГУ).

10 травня 2017 року здобувач Стернік В.М.  захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук зі спеціальності 03.00.16 – екологія з теми  «Моніторинг стану урбоедафотопів в межах м. Рівне» (науковий керівник Мельник В.Й., доцент кафедри біології та медичної фізіології РДГУ).

12 жовтня 2016 року доц. Грицай Н.Б. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (біологія) з теми «Система методичної підготовки майбутніх учителів біології в педагогічних університетах».

 

Працевлаштування випускників

 

№п/п

П І П

Місце роботи

 1 Михальчук Юлія Петрівна ЗОШ І–ІІІ ст. с. Раків Ліс Камінь-Каширський району Волинської області
 2 Миронець Марія Сергіївна Березнівська ЗОШ I-III ступенів №2
 3 Савчук Світлана Юріївна Рівненська загальноосвітня школа №24
 4 Борисовець Олександр Іванович Блажівська загальноосвітня школа Рокитнівської районної ради
5 Гулько Андрій Володимирович Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1
6 Ковальчук Лариса Іванівна Вище професійне училище № 24 м. Корець
7 Літвинчук Василь Васильович Володимирецький районний колегіум
 8 Літвинчук Олена Анатоліївна Володимирецький навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
 9 Нетецька Мирослава Володимирівна Навчально-виховний комплекс – ліцей №19

м. Рівне

10 Нікітчук Тетяна Олександрівна Навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗНЗ І ст., гімназія» м. Славута
 11 Ойцюсь Андрій Миколайович Рівненський коледж економіки та бізнесу
 12 Полякова Ольга Володимирівна П’ятигірська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Здолбунівської районної ради
13 Портухай Оксана Іванівна Кафедра екології, географії та туризму  Рівненського державного гуманітарного університету
 14 Подерня Поліна Олегівна Кафедра біології, здоров’я людини та фізичної терапії Рівненського державного гуманітарного університету
15 Ситницька Наталія Миколаївна Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Новоград-Волинської районної ради Житомирської області
16 Суходольська Ірина Леонідівна Кафедра екології, географії та туризму  Рівненського державного гуманітарного університету
 17 Толочик Інна Леонідівна Кафедра біології, здоров’я людини та фізичної терапії Рівненського державного гуманітарного університету
 18 Харчук Людмила Олександрівна Раславська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Лопушненської сільської ради

Тернопільської області

19 Ярмольчук Ольга Адамівна Березнівське вище професійне училище
20 Шукрута Ліна Валеріївна Загальноосвітня школа с. Кухітська Воля Зарічнянського району Рівненської обл.
21 Шмук Іванна Вадимівна  Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
22 Ковалевський Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
23 Галочкіна Тетяна Половлівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»
 24 Покотило Юля Коростській ЗОШ Сарненського району
 25 Зань Анна Школа Надії м.Рівне
26 Ревій Іванна Бронницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненського району
27 Чурилович Марина Старосільський НВК «ЗНЗ І-ІІІст. ДНЗ Рокитнівського району
 28 Войцехівська Віра Загальноосвітня школа І-ІІІст. №19 м. Рівне
 29 Зламан Світлана Василівна Загальноосвітня школа І-ІІІст. №18 м. Рівне
30 Дрига Тетяна Василівна Загальноосвітня школа І-ІІІст. №11 м. Рівне
31 Турченюк Ольга Миколаївна

Загальноосвітня школа І-ІІІст. №11 м. Рівне